Revitalis

1173721702_revitalisHlavnou myšlienkou neštátneho zdravotníckeho zariadenia je poskytovanie kvalitnej a maximálne efektívnej rehabilitácie. Profesionálny prístup fyzioterapeutov garantuje Lucia Merceková s viac ako 20-ročnou praxou s pacientami trpiacimi bolesťami chrbtice a inými problémami pohybového aparátu.

Pre firmy a organizácie poskytujeme kompletnú starostlivosť o zamestnancov s cieľom zvýšiť možnosť pracovného zataženia, a tým aj výkonnosti. Rozsah služieb a prípadná poskytnutá zľava je uzatváraná individuálne, podľa potrieb zamestnávateľa.

* – lekcia obsahuje balík služieb podľa doporučeného programu. Jeho súčastou môže byt napr. úvodné nahrievanie bolestivej časti tela, masáž, uvoľňovanie stuhnutého svalu a podobne.

** – cena hodiny sa nekumuluje počtom účastníkov, ale delí medzi zúčastnených klientov danej lekcie

*** – cvičenie je zamerané na získanie kondície a korekciu postavy, za účelom čo najrýchlejšieho návratu klientky do pracovného pomeru

**** – podmienkou účasti je individuálna príprava minim. 6-8 lekcií

V prípade zrušenia objednaného termínu v čase kratšom ako 24 hod. pred termínom, účtujeme storno poplatok. Takéto opatrenie nám umožňuje získať termín pre čakajúcich klientov. Ďakujeme za pochopenie.


PONUKA NAŠICH PROGRAMOV

Cvičebná jednotka je vedená individuálne (výnimočne v malej skupine o dvoch členoch) z dôvodu rešpektovania špecifických daností každého z nás.
V prípade, že máte záujem o skupinové cvičenie (max. 6 osôb) je podmienkou absolvovať aspoň 6 až 8 lekcií individuálnou formou. Lekcie prebiehajú v 50-minútových blokoch za odborného dohľadu diplomovaných fyzioterapeutov. V priebehu lekcie je inkluzívne poskytovaný kompletný rehabilitačný servis, spolu s aplikáciou fyzikálnych prostriedkov (TENS, ultrazvuk…).

Jednotlivé lekcie sú zoradené do nasledujúcich jednotiek:

Preventívny program
► jeho najdôležitejšou úlohou je predchádzať vzniku bolesti, zvýšenej psychickej podráždenosti, príp. kompenzácii pracovného preťažovania. Súčasťou je návšteva klientovho pracoviska a čo najoptimálnejšie aplikovanie ergonómie v praxi.

Program na odstránenie bolesti
► je určený pre tých, ktorí sú obmedzovaní bolesťou, a preto je im znemožnené podávať maximálny pracovný výkon.

Program redukcie váhy
► je stavaný pre tých, ktorí sa rozhodli skoncovať s kilami navyše, príp. upraviť svoju postavu k vlastnej spokojnosti.

Rekondičný program
► popri nadobúdaní kondície, umožňuje ľahšie znášať vyššie pracovné zaťaženie, a tým zvýšiť výkonnosť pracovníkov a efektivitu práce.

Konzultačný servis
► je určený pre firmy a organizácie, s praktickými ukážkami ergonomického zaťaženia chrbtice. Podľa dohody je v ponuke aj návšteva pracoviska za účelom najoptimálnejšej aplikácie pravidiel ergonómie. Súčasťou je výber i zabezpečenie vhodných ortopedických alebo rehabilitačných pomôcok…

Individuálne stielky ( vložky ) do obuvi
► sú nakorigované na mieru, takže klient odchádza z vyšetrenie s individuálne pripravenou vložkou. Vhodné sú pre korekcie napr. priečne, pozdĺžne plochého chodidla a iných menších deformít.

Pondelok 08:00 – 20:00
Utorok 08:00 – 20:00
Streda 08:00 – 20:00
Štvrtok 08:00 – 20:00
Piatok 08:00 – 20:00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *