Rekre club

1366383523_rekre_clubNáš relaxačný klub nie je veľký a preto v ňom vládne komorná atmosféra a nenahraditeľný pocit súkromia. Srdečne vás pozývame, užite si relax v prostredí, kde vás nikto nebude rušiť…

Relax v komornej atmosfére – 0903 811 817

SAUNA | FÍNSKA A INFRA

Sauna je súčasťou očistnej kultúry ľudstva viac ako dvetisíc rokov. Už starí Gréci a Rimania dokázali oceniť regeneráciu tela prostredníctvom pôsobenia tepla. Obľúbená bola pre svoj uvoľňujúci účinok.

Ideálne je navštevovať saunu dvakrát do týždňa a na prípravu a odpočinok po ukončení procedúry si treba vyhradiť dostatok času. Celková doba trvania saunovania je približne 1,5-2 hodiny. A výsledok? Dlhodobé zlepšenie imunity a okamžitý: pocit uvoľnenia a ľahkej únavy.

JACUZZI | VÍRIVKA

Pozývame vás na relax po vyčerpávajúcom pracovnom dni alebo po športovom výkone. Jemnú masáž v príjemnom a prirodzenom prostredí teplej vody si môžete dopriať v priestoroch našeho relaxačného klubu.

Vírivý kúpeľ zbavuje bolesti, únavy a stresu. Podstatou pozitívnych účinkov hydroterapie je vztlak vody /37 – 39 °C/ a cielené prúdenie. Terapia posilňuje krvný obeh, znižuje krvný tlak, zlepšuje kožný tonus, uvoľňuje svaly a stimuluje imunitný systém.

MASÁŽ

Chodiť pravidelne na profesionálnu masáž je známkou toho, že si človek váži sám seba. Nie je nič prirodzenejšieho ako starostlivosť o vlastné telo a zdravie. Masáž je cielená štruktúrovaná forma dotykov. Zbavuje telo človeka telesného napätia z prílišného fyzického zaťaženia a psychického stresu.

V klube ponúkame rôzne druhy masáži od profesionálne školených masérov. Vyskúšajte blahodárne účinky masáži v príjemnom prostredí nášho relaxačného klubu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *